O mě

Trápí vás otázky týkající se vašich pocitů, vztahů, zdraví,.. ?
Hledáte sami sebe, a přemýšlíte o smyslu života ?
Jmenuji se Jana, a ráda vám ukážu cestu…

Každý v sobě nosíme mnoho různých vnitřních světů. Některé známe docela důvěrně, je nám v nich dobře, milujeme je a užíváme si jich.

A některých se, ať už vědomě nebo nevědomě, bojíme. Někdy je náš strach tak veliký, že se ani myšlenkou nechceme dotknout možnosti vejít do takového světa..

A právě v tom bych vám mohla pomoci. Pomoci vstoupit.., abyste dokázali postupně uzdravit vše, co je zde špatně nastaveno, vše čeho se bojíte a co vás trápí.. Abyste pochopili, proč je váš život takový jaký je, z jakého důvodu se v něm dějí určité věci, a proč zažíváte různé zkušenosti. Právě na základě takové sebereflexe, a nalézání lásky a pochopení k sobě samému, můžete pak začít chápat i to, co se děje kolem vás.. Můžete měnit sebe,. a svůj život prožívat vědomě, s láskou a pokorou.. mít hojnost, a prožívat radost na vaší cestě..

Stačí jen, abyste sami v sobě našli odvahu udělat ten první krok. Ale první krok je vždycky začátkem každé nové cesty.. A pokud tu odvahu najdete, ráda vám pomohu jít dál jak nejlépe umím a dovedu. S klienty pracuji vždy jako s jedinečnými bytostmi, a snažím se každému intuitivně volit vždy ty nejlepší a nejúčinnější techniky..

O metodách a technikách práce, které vám mohu nabídnout, si můžete základní informace přečíst dále na mých stránkách. Ráda vás také něco z toho naučím na mých kurzech a seminářích.

Máte-li zájem, kontaktujte mě..Kontakt :

Ing. Jana Zábranská Halbhuberová

Kašperské Hory – Podlesí, nebo Plzeň – Výsluní (po domluvě)

tel. : +420 602 183283 – IČ 74619195

e-mail : [email protected], [email protected].. a na závěr :

Nevěřte ničemu,

ani když to říkám já.

Nezáleží na tom, kdo co řekl,

ani kde je to napsáno.

Nesouzní-li to s vaším nitrem a rozumem,

nevěřte tomu.

(Buddha)